Boj o nábrežie nevzdávame.

Už niekoľko rokov bojujeme za zlepšenie podmienok na dunajskom nábreží medzi mostami SNP a Lafranconi, na jednej z najdôležitejších cyklotrás v meste. Teraz hrozí nenávratná likvidácia jej ďalšieho úseku kvôli výstavbe pokračovania River Parku. Stavba už prešla cez EIA a časť získala územné rozhodnutie, čo podľa nás nastalo nezákonne.

Podali sme preto žalobu na Ministerstvo životného prostredia aj Okresný úrad Bratislava, aby sme promenádu zachránili pred zastavaním terasami. Súdne spory nás zatiaľ stáli viac ako 13 tisíc eur. Ak nás podporíte, umožníte nám dohliadať na lepšie podmienky pre chodcov a cyklistov aj naďalej. Ďakujeme!

Jednorázovo
Mesačne
10€
30€
50€
100€
10€
15€
20€
30€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.